Вхопи свій розмір! Завітай до аутлету на знижки до -70% >

Повернення нового товару

Нові товари підлягають   поверненню у відділенні Нової Пошти під час огляду або через 14 днів з моменту покупки, при умові відсутності слідів носіння. Шкарпетки, рукавиці, засоби по догляду за взуттям в аерозольному пакуванні належать до товарів, які не підлягають поверненню. 

Якщо Ви забрали товар у відділенні Нової Пошти , або отримали у кур’єра, або здійснили оплату за товар онлайн та вирішили повернути товар — скористайтесь, будь ласка, інструкцією, яка міститься у бланку повернення у Вашому замовленні.

Кошти сплачені за товар повернуться Вам залежно від обраного методу оплати:

  1. для товарів оплачених онлайн — термін повернення коштів до 5 робочих днів, з моменту відмови у відділенні Нової Пошти;

  2. для товарів оплачених у відділенні Нової Пошти — кошти повертаються до 10 робочих днів від моменту прибуття/повернення товару на склад в Україні;

  3. для товарів оплачених кур'єру Meest — кошти повертаються до 5 робочих днів від моменту прибуття/повернення товару на склад у Польщі.

Обов’язково! Здійснюйте повернення на адресу вказану у бланку. Для прискорення термінів повернення коштів — повідомте номер транспортної декларації менеджеру онлайн-магазину. Оплата повернеться на картку з якої було здійснено платіж або на картку отримувача у випадках оплати товару у відділенні Нової Пошти. Термін зарахування повернених коштів на картковий рахунок встановлюється банком емітентом.

Важливо! Товари, які повертаються, не повинні бути пошкодженими або ношеними. Усі оригінальні етикетки та ярлики повинні бути збережені.

Відмовитись від товару можливо в момент огляду у відділенні Нової Пошти, якщо замовлення було здійснене з опцією накладний платіж.

Наші менеджери раді надати Вам консультацію: щодня, з 9:00 до 18:00.

+38 (099) 167 99 99
+38 (098) 167 99 99
+38 (073) 167 99 99