Безкоштовна доставка товару від 1000 гривень при оплаті на сайті >

Повернення нового товару

Нові товари підлягають обміну та   поверненню у відділенні Нової Пошти під час огляду або через 14 днів з моменту покупки, при умові відсутності слідів носіння.  Шкарпетки, рукавиці, засоби по догляду за взуттям в аерозольному пакуванні відносяться до товарів які не підлягають обміну та поверненню. 

Якщо Ви забрали товар з відділення Нової Пошти , отримали у кур’єра або за товар було сплачено онлайн : скористайтесь інструкцією, яка міститься у бланку повернення у Вашому замовленні.

Кошти сплачені за товар повернуться Вам протягом 3 -10 банківських днів, в залежності від обраного методу оплати.

  • для товарів оплачених онлайн - строк повернення коштів до 5 робочих дні , з моменту прибуття повернення на склад або відмови у відділенні

  • для товарів оплачених за товар у відділенні Нової Пошти - кошти повертаються до 10 робочих днів моменту прибуття повернення на склад

    Обов’язково! Здійснюйте повернення на адресу вказану в бланку. Для прискорення термінів повернення коштів — повідомте номер декларації менеджеру.

Важливо! Товари, які повертаються, не повинні бути пошкодженими або ношеними. Усі оригінальні етикетки та ярлики повинні бути збережені.

Відмовитись від товару на момент огляду можливо при оплаті замовлення накладним платежем .

Обмін товару відбувається після повернення товару в інтеренет-магазин.

Наші менеджери раді надати Вам консультацію: понеділок – субота, з 9:00 до 18:00.

+38 (099) 167 99 99
+38 (098) 167 99 99
+38 (073) 167 99 99