Безкоштовна доставка товару від 1000 гривень при оплаті онлайн

Оплата частинами від ПриватБанку

Для зручності наших покупців ми вирішили надати таку можливість як покупка взуття, одягу, сумок, аксесуарів та усіх інших товарів, які ви у нас знайдете — на виплат. Оскільки ми розуміємо, як іноді омріяні челсі чи ботильйони потрібні вже, а належної суми може наразі не бути у вашому гаманці. Або ж ви вирішили придбати передріздвяні подарунки, чи щось приємне на вечірку, чи день народження і знову ж таки не вписуєтесь в місячний бюджет. Причин може бути безліч, а от бажання одягнути й взути щось прекрасне може бути тільки одне й те — не переборне. Ми цінуємо вашу жагу до покупок в Estro!

На разі ми співпрацюємо з ПриватБанком, який має просту та прозору систему на виплат. Розповімо вам деталі.

"Оплата частинами" від ПриватБанку надається власникам карток “Універсальна”, "Універсальна Голд" на купівлю товарів вартістю від 300 гривень, всі випадки розглядаються індивідуально на розсуд банку.

Якщо ви є клієнтом ПриватБанку, то перевірити свій кредитний ліміт на послугу “Оплата частинами” ви зможете в додатку Приват 24 пройшовши таким шляхом по вкладках: "Сервіси > Кредити > Оплата частинами" або надіславши SMS-команду CHAST на короткий номер 3700 (або +380920003700 — для SMS із-за кордону). 

У випадку, коли сума ліміту на "оплату частинами" зазначається "0 грн" — послуга на жаль вам не доступна. Щоб з’ясувати причину цього, рекомендуємо звернутись до представників банку, оскільки Estro не врегульовує ці питання зі свого боку.

*Обираючи "Оплату частинами" на estro.ua ви укладаєте договір з установою ПриватБанк, згідно з якою платіж ділиться на 3 рівні частини, а відсоткова ставка від кредиту дорівнює 0,01% в місяць. 

Більш детальну інформацію про дану послугу можна отримати на сайті банку , або зв'язавшись з оператором банку.