Look тижня -15% | Знижка на обрані товари з колекції Осінь'24 | Взуття, сумки, одяг | Акція діє з 03-19.09

Рекомендації з догляду та гарантійні терміни

Гарантійні терміни

Estro надає гарантії на придбаний товар згідно з чинним законодавством та відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів", правилам продажу непродовольчих товарів та іншим нормативним документам (ГОСТ, ДСТУ), відповідно до яких:

1. Продавець приймає претензії, щодо якості взуття за наявності товарного чека та при збереженні пакування протягом гарантійного строку, у вигляді письмової заяви із зазначенням конкретних дефектів.

2. Незначні дефекти взуття, які можуть бути усунені продавцем без зниження його споживчих властивостей (відклейка декоративного ранта, розрив нитки на пришивній підошві, відрив фурнітури, відставання набійки, злам замків-блискавок, відклеювання підошви та ін.), не є підставою для повернення коштів та обміну взуття. Такі дефекти усуваються шляхом ремонту.

3. Гарантія не поширюється: на механічні та хімічні пошкодження товару; на ушкодження дрібних деталей (устілки, шнурівки, набійки, змінні деталі, фурнітура); на пошкодження при спробі ремонту ким-небудь, окрім виробника (продавця); на уцінене взуття у зв'язку з частковою втратою якості чи з очевидними дефектами, про які було вказано під час покупки; на товар, деформований в результаті неправильного носіння, сушіння, пошкодження внаслідок впливу хімічних речовин, плям на взутті, що виникають при носінні його у вологу погоду, і з іншими дефектами, які виникли з вини покупця.

Не підлягають обміну та поверненню:

1. шкарпетки та інші вироби з цієї категорії;

2. рукавиці;

3. засоби по догляду за взуттям в аерозольному пакуванні, та в інших пакуваннях.

Протягом гарантійного терміну компанія Estro здійснює безоплатний ремонт взуття, або його обмін чи повернення, якщо пошкодження вашого взуття підпадає під гарантійні умови.

Гарантійні терміни для взуття складає 30 днів і обчислюється з дня продажу через роздрібну мережу (інтернет-магазин) чи з початку сезону:

• зимовий — з 15 листопада по 15 березня;

• літній — з 15 травня по 15 вересня;

• весняно-осінній — з 15 березня по 15 травня, та з 15 вересня по 15 листопада.

Гарантійні терміни на шкіргалантерейні вироби :

• сумки господарські, пляжні, дитячі – 30 днів з дня продажу.

• дрібна шкіргалантерея, ремені поясні, рукавички – 30 днів з дня продажу.

• сумки жіночі, чоловічі, дорожні й спортивні (шкіряні) – 50 днів з дня продажу.

• валізи, ділові портфелі й текі (шкіряні) – 70 днів з дня продажу.

• сумки зі штучної шкіри – 30 днів з дня продажу.

Купуючи товари компанії Estro ви погоджуєтесь з термінами гарантії та правилами обміну і повернення.

Рекомендації по догляду за взуттям

Кожна пара взуття, як безцінний скарб, яким хочеться насолоджуватись і володіти якомога довше. Якщо ви плануєте використовувати взуття не один рік та мрієте аби воно лишалось таким же гарним як і у перші дні покупки – ми вам рекомендуємо дотримуватись простих правил по догляду.

1.Догляд за взуттям починається одразу після того як ви прийшли додому і звільнили ваші ніжки. Перш за все, потрібно зчистити вуличний бруд з зовнішньої поверхні взуття вологою губкою або ганчіркою. І тоді дати можливість йому підсохнути.

2. Сушити взуття потрібно при кімнатній температурі і якомога далі від джерел нагрівання (батареї, калорифери тощо). Для збереження форми взуття під час сушіння можна використовувати дерев'яні колодки, або зім'ятий папір, яким напихається середина не пошкоджуючи контурів.

3. Сухе взуття обов’язково треба додатково очистити спеціальною піною, яка зітре рештки бруду, які не вдалось зняти на першому етапі догляду. Далі нанесіть спеціальний крем(безколірний чи тонувальний) або спрей, який наситить шкіру(а також інші матеріали) і не дасть їй розтріскатись. В кінці просочіть його водовідштовхувальним чи іншим захисним спреєм.

Все ваша пара – бездоганно доглянута!

Для кожного типу матеріалів є своя доглядова косметика. Використовуйте для лакованої шкіри, набуку, замші тільки ті засоби, які розроблені спеціально для цього типу матеріалів. Інакше ваше взуття може дещо втратити у зовнішньому вигляді.

Для підтримання приємного мікроклімату всередині взуття систематично користуйтесь дезодорантом для взуття.

 Не зловживайте силіконовими губками. При тривалому користуванні масла губки проникають глибоко в пори, забиваючи їх, і в результаті шкіра гірше пропускає повітря. Без використання піни для очищення губку можна використовувати не більше трьох разів.

Несезонне взуття зберігайте, склавши його в коробку по розміру і поклавши кожну пів пару в окремі мішечки з м'якої тканини. Не рекомендуємо використовувати поліетиленові пакети – це не екологічно та шкідливо для взуття.

Рекомендації по підбору взуття

При виборі взуття необхідно максимально уважно обирати розмір та повноту. Тільки обравши правильний розмір ви зможете використовувати взуття з комфортом та не травмувати ваші ніжки. Мікротравми та макротравми можуть виникнути як при носінні взуття більшого розміру, а також меншого.

У разі невідповідності розміру можуть виникнути дефекти на самому взутті — деформації, розходження швів, тріщини, розриви шкіри, злами підборів тощо.

Зверніть увагу, на такі дефекти гарантія не поширюється через те, що покупець самостійно відповідає за правильність вибору розміру взуття.

Взуття на шкіряній підошві, лаковане, модельне і прошите не рекомендується носити в дощову, снігову погоду, а також в місцях з ґрунтовим, кам'янистим покриттям. На кам'янистих дорогах і при низькій температурі тонка шкіряна поверхня і лак можуть потріскатися або порватись.

Взуття має відповідати сезону. Не можна носити лаковане взуття при температурі нижче -5 ℃ (зимові види взуття нижче -15 ℃) та вище +25 ℃.

Взуття з обтягнутими підборами не рекомендується носити по гравію, камінні та в сиру погоду.

Обтягнені підбори необхідно обробляти засобами для догляду за взуттям та своєчасно міняти набійки.

Бережіть взуття від надмірних механічних пошкоджень: ударів, порізів тощо. Бо зазвичай це призводить до псування матеріалу верху, псування фурнітури, підошви, ламанню каблуків.

Одягати та знімати взуття необхідно, використовуючи взуттєву ложку. Не тягніть взуття за ремені, гумки, декоративну фурнітуру при одяганні. Не знімайте взуття, наступаючи на задник.

На взуття зі шкіряною підошвою при активній експлуатації необхідно обов'язково нанести профілактичний захист.

Для запобігання фарбуванню устілок і підкладки, виготовлених з натуральної шкіри, необхідно скористатися засобами догляду за взуттям.

Прання будь-якого виду взуття не рекомендується!