Безкоштовна доставка товарів при оплаті замовлень на сайті

Evaluna

Фільтри
5 товарів

Evaluna - ніколи не погоджуйтесь на менше

Evaluna - це натхненний жінками для жінок, новий спосіб сприйняття взуття: більше, ніж просто аксесуар, він стає формою самовираження.

EVALUNA НАЗАВЖДИ.

Відомий стиль EVALUNA несе в собі традицію, яка народилася в 1996 році і з любов'ю відзначена глибоко вкоріненою ремісничою культурою, отримавши енергію від революційної концепції стилю. Потік, який дорого йде в ногу з останніми тенденціями і настроями, все ще здатний визначити суть - бути жінкою.

ФІЛОСОФІЯ БРЕНДУ

В даний час, справжнє почуття розкоші було розгублено і пов'язане з частиною не ключових речей. Натхненна бажанням вийти з цієї безглуздої атмосфери, була створена сутність EVALUNA. Ось чому досвід EVALUNA - це відчуття справжньої розкоші: натхненний дизайн, незвичайні матеріали, виняткова майстерність і ексклюзивність. Чотири елементи втілені в унікальний результат. Явно захоплений необхідністю дати жінкам можливість відчути цю заслужену впевненість, вони створили непереборну необхідність докласти всіх зусиль і зміцнити ці цінності. Від простого бутика до актуального стилю життя!

ІТАЛІЙСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО

Історія Evaluna укладає в собі те, що являє собою наше бачення. Бренд, створений на основі сильної і цінної пристрасті, являє собою вибух міцної перспективи, яка "від батька до сина" міцно відбилася на цінностях її власників. Повністю італійське лиття високої якості, яке з року в рік увічнюється, сильно супроводжується бажанням проявити себе і бути впізнаваним в кожному окремому випадку.

Справжня розкіш - пристрасть роботи Evaluna.