Вхопи свій розмір! Завітай до аутлету на знижки до -70% >

Політика конфіденційності

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 1.1. Ця Угода укладається між фізичною особою-підприємцем Кривдік Дар’єю Вікторівною (далі по тексту - ФОП Кривдік Д. В.), що надає доступ та послуги сайту estro.ua (далі по тексту - сайту), і фізичною особою, яка відвідала хоча б одну сторінку сайту або скористалася хоча б одним із сервісів, що надаються в рамках сайту, в тому числі без попередньої реєстрації та авторизації на сайті (далі по тексту - відвідувачем сайту).

1.2. Угода регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей сайту estro.ua, а також описує порядок збирання та використання особистих ідентифікаційних даних, котрі відвідувач сайту може відправити через Інтернет на сайт або надати іншим чином (далі - Особисті дані). Крім того, дана Угода визначає спосіб виправлення або видалення таких Особистих даних.

1.3. Будь-які Особисті дані захищаються та обробляються відповідно до цієї Угоди. Відвідувач сайту розуміє та погоджується, що в момент надання своїх Особистих даних приймає дані положення цієї Угоди.

1.4. Користуючись послугами сайту, відвідувач сайту дає згоду на збір і використання Особистих даних, як це передбачено чинним законодавством про захист персональних даних і цією Угодою.

1.5. Використовувати інтерактивні ресурси сайту estro.ua, вести онлайн-спілкування можуть як зареєстровані, так і незареєстровані відвідувачі сайту.

2. ОСОБИСТІ ДАНІ ТА БЕЗПЕКА

2.1. Надані відвідувачами сайту Особисті дані використовуються при обробці замовлення на сайті, для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації, в маркетингових цілях.

2.2. Відвідувач сайту має змогу зареєструватися на сайті, вказавши свої Особисті дані: справжні прізвище та ім’я, адресу електронної пошти, пароль. Також процедура реєстрації може відбуватися через профіль у соціальних мережах.

2.3. Відвідувач сайту зобов'язується не повідомляти третім особам адресу електронної пошти і пароль, вказані ним при реєстрації.

2.4. Якщо інше не передбачено даною Угодою, відвідувач сайту несете відповідальність за актуальність, точність і повноту своїх Особистих даних.

2.5. У зареєстрованого відвідувача сайту є право на доступ до Особистих даних, їх зміну, так само як і на їх видалення.

2.6. Якщо зареєстрований відвідувач сайту хочете отримати доступ до Особистих даних, виправити або видалити їх, потрібно відвідати сторінку «Особистий кабінет» чи зателефонувати консультанту за номерами телефонів, вказаними на сайті.

2.7. Надаючи свої Особисті дані, відвідувач сайту погоджуються на їх обробку, в тому числі з метою просування товарів і послуг. Гарантуємо, що надані відвідувачем сайту Особисті дані не будуть передані третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України чи у випадках передачі таких даних третім особам, залученим для виконання зобов'язань перед відвідувачем сайту.

2.8. Інформація щодо акцій, знижок та інших актуальних пропозицій може надсилатися відвідувачу сайту на вказану ним при реєстрації адресу електронної пошти. У будь-який момент без пояснення причин відмови відвідувач сайту може відмовитися від розсилки. Сервісні повідомлення, що інформують відвідувача сайту про замовлення і етапи його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені відвідувачем сайту.

2.9. Сайт estro.ua використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з відвідувачами сайту. Cookie не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

2.10. Отримана інформація про ip-адресу відвідувача сайту не використовується для встановлення особистості відвідувача.

2.11. Дані на сайті estro.ua мають суто інформативний характер і можуть в будь-який час бути змінені, оновлені чи доповнені.

3. КОНТЕНТ САЙТУ

3.1. Контент сайту estro.ua, є інтелектуальною власністю ФОП Кривдік Д.В. Його використання встановлено чинним законодавством України.

3.2. На сайті estro.ua є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. ФОП Кривдік Д.В. не несе відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надає посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

4. ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТУ

4.1. Авторські права на матеріали сайту estro.ua, ресурси, сервіси, якщо не вказано інше, належать ФОП Кривдік Д.В.

4.2. Копіювання матеріалів сайту без попередньої письмової згоди ФОП Кривдік Д.В. заборонено.

4.3. Всі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників.

5. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

5.1 Сайт і надані сервіси можуть тимчасово частково або повністю бути недоступними унаслідок проведення профілактичних чи інших робіт, або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба сайту має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи без попереднього повідомленням відвідувачів сайту.

5.2. Відвідувач сайту приймає умови Угоди, розуміє і погоджується з тим, що факт використання ним сайту estro.ua, розцінюється як згода з умовами Угоди з початку фактичного використання сайту.

5.3. Діяльність ФОП Кривдік Д.В. проводиться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.

5.4. Умови цієї Угоди можуть бути змінені ФОП Кривдік Д.В. в односторонньому порядку.