Повернення товару

Estro піклується про те, щоб Ваш online-шопінг був простим і приємним.

Якщо замовлення не підійшло вам за розміром, фасоном або не влаштувало Вас за іншими параметрами - у вас є 2 варіанти повернення.

Ви можете повернути товар не виходячи з відділення Нової Пошти.
Оплата замовлення відбувається тільки після огляду товару. Огляд замовлення включає можливість примірки. Якщо товар Вам не підійшов: скажіть оператору відділення про це і замовлення повернеться назад.

Ви можете повернути товар на протязі 14 днів з моменту отримання
Якщо Ви повертаєте замовлення після отримання - обов'язково повідомте про це нашим менеджерам. Щоб повернути замовлення досить відправити його в інтернет магазин, заповнивши бланк повернення і приклавши чек оплати, який був виданий в відділенні Нової Пошти. Повернення товару після отримання здійснюється за рахунок відправника. Повернення коштів здійснюється протягом 7 робочих днів. 

При повернені коштів необхідні документи, що підтверджують вашу особу та факт покупки ( документи необхідні згідно діючого законодавтсва).

Наші менеджери завжди раді відповісти на Ваші запитання. Ми працюємо з 8:55 до 20:05 в будні дні та з 8:55 до 18:05 у вихідні.

 ПОСИЛКИ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ВИДУ ОПЛАТИ, ЗБЕРІГАЮТЬСЯ У ВІДДІЛЕННІ НОВОЇ ПОШТИ 3 ДНЯ. Після закінчення цього терміну ПОСЛИКІ ПОВЕРТАЮТЬСЯ КОМПАНІЇ відправника АВТОМАТИЧНО.

+38 (097) 167 99 99 +38 (098) 167 99 99 +38 (073) 167 99 99

Зверніть увагу: купуючи товари Estro Ви отримуєте гарантію на товар.

Процедура повернення здійснюється відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів".

Бланк - повернення коштів
Бланк - претензія

Дзвінок
Запитання