Клуб Клієнтів Estro

Вітаємо в Клубі Клієнтів Estro - де вас чекають кращі тренди в світі взуття та аксесуарів!

Учасники Клубу отримують персональні знижки: більша сума покупок - нижче ціни!

Право стати учасником Клубу Клієнтів Estro має клієнт, який досяг 18 років, що зробив покупку в мережі Estro на суму не менше 1000 гривень одним платежем і заповнив анкету для вступу, вказавши власний мобільний номер. Після отримання привітального повідомлення - ваш дисконтний рахунок в Клубі вважається відкритим.

Кожен учасник Клубу гарантовано отримує знижку в будь-якому магазині роздрібної мережі Estro. Для цього достатньо назвати ваш номер мобільного телефону продавцю-консультанту магазину.

При вступі до Клубу знижка становить 3% і збільшується при наступних покупках. Сума кожної наступної покупки підсумовується з попередніми:

Знижка 3% при сумі покупок від 1000 гривень

Знижка 5% при сумі покупок від 2000 гривень

Знижка 7% при сумі покупок від 7000 гривень

Знижка 10% при сумі покупк від 10000 гривень

Знижка 15% при сумі покупок від 15000 гривень

Будемо радувати вас привілеями - додатковими знижками і бонусами, закритими розпродажами, знижками від партнерів!

Найприємніше - звичайно ж торт) Вірніше, спеціальна знижка в ваш День Народження - даруємо 20% знижки на нову колекцію Estro і 10% на інші!

Пара умовностей:

  • Персональна знижка не надається на першу покупку, акції та переоцінені товари.
  • Знижка в День Народження не підсумовується з персональною знижкою, діє за день до Дня Народження і в день після, активується на тридцятий день після вступу в Клуб.
  • Знижка 20% на нову колекцію діє на всі товари, ціна яких закінчується на "9", знижка 10% на інші колекції діє на всі товари, ціна яких закінчується на "0".

Дякуємо за ваш вибір!

З любов'ю, Estro

Компанія Estro залишає за собою право вносити зміни в дію, призупинити або припинити дію Клубу Клієнтів в будь-який час, попередивши учасників Клубу Клієнтів за один календарний місяць, шляхом розміщення відповідної інформації в магазинах мережі Estro та/або на сайті estro.ua.
Клієнт компанії Estro, шляхом прийняття публічної оферти про участь в Клубі Клієнтів Estro, надає свою згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних в базі персональних даних постійних покупців Estro в маркетингових цілях, для участі в акціях і заходах рекламного характеру, для отримання інформації на вказані в анкеті e-mail адресу, мобільний номер, за умови їх належного захисту. Також, учасник Клубу Клієнтів Estro надає згоду на передачу своїх персональних даних третім особам, залученим до реалізації зазначених вище цілей. Також, учасник Клубу Клієнтів Estro підтверджує, що поінформований(а) про свої права як суб'єкта персональних даних, передбачених ст.8 Закону України "Про захист персональних даних" та іншими положеннями чинного законодавства.
Дзвінок
Запитання